Magistraturaga kirish imtihonlari natijalari

2021-2022 o'quv yilidagi magistatura bo'yicha mutaxasislik imtixoni natijalari

"Telekommunikatsiya injiniringi: teleradioeshittirish" mutaxassisligi bo'yicha imtixon natijalari
Familya Ism Sharif Ball
1 BEKINYAZOV ODILBEK ERGESHBAYEVICH 72
2 IBRAXIMOVA SHAHLO OYBEKOVNA 69
3 SAYIDOVA GULNORA BAXRAMBEK QIZI 65
4 ABDULLAYEV RASULBEK RUZIMBOY O'G'LI 62
5 XO'JABOYEVA MAHLIYO RAJABOVNA 61
6 MATSAPAYEV JAMSHIDBEK SODIQJON O'G'LI 61
7 SOBIROVA SURAYYO ILXOMBEK QIZI 59
8 AZADOV IZZATBEK AYBEK O'G'LI 58
9 XATAMOVA MAVLUDA KOMILJON QIZI 57
10 GAPPAROV IXTIYOR BAXTIYOROVICH 56
11 YULDASHEV SIROJ ROMANOVICH 56
12 ALLAYAROV SAIDJON SHAVKATOVICH 53
13 RAJABOV JAXONGIR RO'ZIBOY O'G'LI 52
14 MATYAKUBOV DAVLATBEK DAVRONBEKOVICH 46
15 G'AIPOV RAVSHANBEK EGAMBERDIYEVICH 33
16 ALIMOV ASADBEK ANVAROVICH 30
17 RO'ZIYEV G'OFUR RUSTAMBOY O'G'LI 27
18 XUDOYNAZAROV SHOXRUX NORIMON O'G'LI 27
19 KARIMOV MANSURBEK MAXSUDOVICH 22
20 RADJAPOV DILSHOD SHUXRATOVICH 14
21 SULTONOV JALOLADDIN OTAJON O'G'LI 13
22 GULMURADOVA SHAHSANAM AKRAM QIZI 13
23 JUMANIYAZOVA OLMAXON UMRBEK QIZI 10
24 GANNIBOLOV SHAHZODBEK ERGASH O'G'LI 5
25 BAZAROV JAMSHIDDIN ERNAZAR O'G'LI 0
26 BEYJONOVA ZOIRA SHUHRATOVNA Qatnashmadi
27 NAZAROVA IRODAXON OYBEK QIZI Qatnashmadi
28 DAVLETOV DAVLATYOR YARASHBAYEVICH Qatnashmadi
29 ORTIKOV AKBARBEK EGAMBERGANOVICH Qatnashmadi
30 DURDIYEV BOBURJON SHUXRAT O'G'LI Qatnashmadi
31 BOBOJONOV DOSTONBEK TULQINBOYEVICH Qatnashmadi
32 AMETOV XUDAYSHUKUR BAKPULATOVICH Qatnashmadi
33 IBRAGIMOV SUXROB KARIM O'G'LI Qatnashmadi

 

"Kompyuter injiniringi (“Kompyuter tizimlarini loyihalash”)" mutaxassisligi bo'yicha imtixon natijalari
Familya Ism Sharif Ball
1 JUMANIYAZOVA MEHRIBON KARIMBERGANOVNA 93
2 QUCHQOROV AZAMAT NE'MATJON O'G'LI 83
3 ABDULLAYEV HUSANBOY KAMOLADDINOVICH 79
4 SAPAYEV SANJAR G'AYRAT O'G'LI 71
5 BERDIYEV RUSLAN UMIRBEK O'G'LI 68
6 DUSCHANOV TOLIBJON ISMAIL O'G'LI 66
7 XUSAINOV SHIXNAZAR MADAMINOVICH 64
8 MAVLANOV AZIZ BAGBEKOVICH 64
9 JUMANAZAROV AZIZBEK DILSHODOVICH 63
10 RUSTAMOV TEMURBEK AMIRBEKOVICH 63
11 OTAJONOVA GULHAYO MAQSUD QIZI 63
12 OTOJONOV MAKSUDBEK RO'ZIMBOY O'G'LI 62
13 OTABOYEVA MUNISA OLLABERGAN QIZI 62
14 MUXAMMADSOLAYEV AKBAR SHUXRAT O'G'LI 62
15 RAZZAKOVA GULORA RAZZAKBERDI QIZI 61
16 XASANOV NODIRBEK OMONBAYEVICH 60
17 HAYITBAYEVA DILAFRO'Z QO'SHNAZAROVNA 59
18 JUMANIYOZOV BOBURBEK UMIDBEK O'G'LI 59
19 BOBOJONOV SANJAR MARIMBOYEVICH 58
20 XUDAYBERGANOV XAYRULLA NURULLAYEVICH 57
21 SHARIFBAYEVA RO'ZA BAHODIROVNA 57
22 ANNAZAROVA BARNO RUSTAMOVNA 47
23 YUSUPOV ZAFARBEK ZARIPBOY O'G'LI 46
24 YUSUPOV G'IYOS O'ROZBOY O'G'LI 46
25 OLIMOV ANVAR XAITBOY O'G'LI 46
26 SATTAROV ZUFARBEK FAYZULLAYEVICH 45
27 SHARIPOV SIROJBEK RAVSHANBEK  O'G'LI 45
28 UMIDJONOV JALOLIDDIN OYBEK O'G'LI 44
29 SHERXONOV XURSANDBEK SHERIPBOY O'G'LI 43
30 SADULLAYEV JAHONGIR ALISHEROVICH 43
31 JUMABAYEVA SHAXNOZA SHAKIROVNA 41
32 RAJABOV ARSLONBEK BAKTURDI O'G'LI 41
33 MATCHONOV SHOHZODBEK QADAMBOY O'G'LI 40
34 XUDAYBERGANOV SHERZOD RUSTAMOVICH 38
35 O'RINBOYEV XURSAND XUSAIN O'G'LI 38
36 SOBIROV AZAMAT AZIMBOY O'G'LI 38
37 IBRAGIMOV MUXAMMAD XORAZMIY 38
38 SADULLAYEV SHOHRUH DILSHOD O'G'LI 36
39 MADRAXIMOVA DILFUZA RUSTAMBEK QIZI 35
40 ATAYEVA UMIDAXON SAPABAY QIZI 35
41 SOBIROV ELMUROD RASUL O'G'LI 35
42 BEKMETOV DONIYORBEK DAVRONBEKOVICH 35
43 QADAMBOYEVA XILOLA SHERMUXAMMAD QIZI 34
44 KARRIBAYEV YANGIBOY  BEKTURDI O‘G‘LI 34
45 SAPAROV RASULBEK RAVSHANOVICH 32
46 DJEMILOVA LILYA BOXODIROVNA 32
47 RUZMETOV SHARIFBOY DAVRONBEKOVICH 30
48 RO'ZIMOV SHOHRUX OLIMBOY O'G'LI 29
49 MAXMUDOV FARXODJON RAZZAKBERGAN O'G'LI 28
50 XUDAYBERGANOVA SHOXIDA ALLABERGANOVNA 28
51 RAXIMOVA YULDUZXON BAXODIR QIZI 26
52 SAPAYEV RO'ZMATBEK MAXMUD O'G'LI 25
53 RAZZAQOV HUMOYUN BAXRAMBEK O'G'LI 23
54 RAXIMOVA GULI SULTONBOYEVNA 23
55 ABDULLAYEVA MAHBUBA YO'LDOSHBOY QIZI 23
56 SATTAROV RASHID RUSLANOVICH 22
57 YAKUBOV BEKTEMIR ODILBEKOVICH 20
58 ATAXANOVA A'LO ALISHER QIZI 17
59 SADULLAYEVA SHUKURJON MAKSUD QIZI 14
60 ASKAROV MANSUR SHAVKATOVICH 5
61 MAYLIYEV DADAXAN RAJABBAYEVICH 0
62 ISMATOVA IRODA HAMDULLA QIZI Qatnashmadi
63 ATAJANOV YUSUFBOY AZAMATOVICH Qatnashmadi
64 NURJANOVA NAFISA BAXRAMOVNA Qatnashmadi
65 SAPAYEV TEMURBEK SULTONNAZIROVICH Qatnashmadi
66 KARIMBERGANOV KARIMBOY FARXOD O'G'LI Qatnashmadi
67 MUQIMOVA ONAXON RO'ZMATOVNA Qatnashmadi
68 JUMANIYOZOVA ZILOLA UMIDBEK QIZI Qatnashmadi
69 SAPAYEVA NAVBAXOR XUDAYAROVNA Qatnashmadi
70 SHAMURATOV SIROJBEK ERKABOYEVICH Qatnashmadi
71 SADULLAYEV IXTIYOR BAXTIYOROVICH Qatnashmadi
72 YULDASHEV XURSHID BAZARBAY O'G'LI Qatnashmadi
73 NURMATOV NURMUHAMMAD ULUGBEK O'G'LI Qatnashmadi
74 RO'ZMETOV AZIZ QADAMBAYEVICH Qatnashmadi
"Axborot xavfsizligi (yoʻnalishlar boʻyicha)" mutaxassisligi bo'yicha imtixon natijalari
Familya Ism Sharif Ball
1 ARTIKOV NODIRBEK AXMEDJAN O'G'LI 68
2 ALLABERGANOV DOSTONBEK RUSTAMOVICH 65
3 XABIBULLAYEV XIKMAT ADAMBAYEVICH 65
4 O'RALOV JAVLONBEK BAHODIR O'G'LI 63
5 BABAJANOV ODILBEK FARXODOVICH 58
6 ISMAILOVA GULOY SHAVKAT QIZI 58
7 QABULOVA ZULAYXO SATIMBOY QIZI 58
8 IBODULLAYEV ABDULLA ZOKIR O'G'LI 57
9 SAMANDAROV SAMANDAR MO'MIN O'G'LI 57
10 SAUROVA KAMOLA ERKINOVNA 57
11 ISMOILOVA SHUKURJON BAXODIROVNA 56
12 BEKCHANOV FAXRIDDIN ATABEKOVICH 56
13 SULTANOV OTOJON RAJABBOY O'G'LI 56
14 ABDULLAYEV SHERZOD ISLOMBOY O'G'LI 56
15 LATIPOV ISLOMBEK QUVONDIKOVICH 56
16 XAITBAYEVA XAYITJON ATABEKOVNA 55
17 RAJABBOYEVA SURAYYO BAXROM QIZI 50
18 TAJIMURATOV UMRBEK XUDAYOROVICH 49
19 TAJIBOYEV ERZOD SAN'ATBOY O'G'LI 47
20 MATCHANOVA ONAPOSHSHA DAVRONBEK QIZI 47
21 MATYAQUBOVA ILMIRA OZOD QIZI 46
22 SHENYOZOV RASULBEK ROZZOKOVICH 46
23 XUDAYBERGANOV BAXODIR RASHIDOVICH 46
24 RO'ZIMBOYEVA SHAXNOZA SHONAZAR QIZI 46
25 SOBIROV SHAXRUXBEK RASHIDBEK O'G'LI 45
26 MASHARIPOVA FAZILAT KULDOSHBAYEVNA 44
27 ABDULLAYEV SUXROB FARXODOVICH 44
28 ABDIKARIMOVA GULZODA KURAMBAYEVNA 44
29 XAITBAYEV AZIZBEK PIRNAZAROVICH 42
30 RAJAPBAYEVA HULKARAXON SOTIBOLDIYEVNA 42
31 ATAJANOV BUNYOD YO'LDOSH O'G'LI 41
32 MATYAKUBOV KAMRONBEK FARXOD O'G'LI 40
33 JUMANIYAZOV BOBIRBEK SHAVKATBAY O'G'LI 40
34 MADIRIMOVA SAODATJON MADIRIMOVNA 40
35 AKRAMOV NURMUHAMMAD ODILBEKOVICH 39
36 MASHARIPOVA SAIDA RAHIMOVNA 39
37 YUSUPOV SARDORBEK MAXSUDBEKOVICH 38
38 KALANDAROV SARVAR SHAVKAT O'G'LI 38
39 BEKCHANOVA MADINAXON SOLIYEVNA 38
40 ANNAXASANOV AZAMAT RADJABOVICH 38
41 MATYAQUBOVA OYSULUV RUSTAMBEK QIZI 36
42 QURBANBAYEV MAXMUDBEK O'KTAMBOY O'G'LI 36
43 SADULLAYEV SARVARBEK ODAMBOY O'G'LI 35
44 BEKCHONOVA XUSNIOBOD JAXONGIR QIZI 33
45 RUZMETOV SUXROB KADAMBAYEVICH 32
46 RAXIMBOYEV UMAR XAMID O'G'LI 31
47 XAYITBOYEV LATIFBEK O'MIRBEK O'G'LI 27
48 ISMAILOV MUMINJON SADULLAYEVICH 27
49 RAZZOQOV SHERZOD BAXTIYOR O'G'LI 26
50 NURULLAYEV AZIZBEK BAXODIR O'G'LI 25
51 SAMANDAROV ILYOSBEK IMOMIDDIN O'G'LI 23
52 XUDAYBERGANOV BEKZOD URINBOY O'G'LI 23
53 SAITMATOV ISMOILJON KALANDAROVICH 20
54 XASANOV USMON VAXOBJON O'G'LI 13
55 IBRAGIMOV ALISHER ZOKIRJONOVICH 10
56 AMANBOYEV TO'LQINJON ALISHER O'G'LI 5
57 RAXMATULLAYEVA MARHABO ALISHER QIZI 5
58 MASHARIPOV ZOHIDJON ZAKIROVICH 0
59 SAPAYEV NURBEK AZADBOY O'G'LI 0
60 XUDAYBERGENOV OTABEK ALIMBOYEVICH Qatnashmadi
61 ABDULLAYEV SUXROBBEK RASHID O'G'LI Qatnashmadi
62 ANNAMURATOV JAVLON TOXIROVICH Qatnashmadi
63 RO'ZMATOV NAVRO'Z QODIR O'G'LI Qatnashmadi
64 BABAJANOVA SEVARA IBRAGIMOVNA Qatnashmadi
65 XODJAYEV TIMUR TAXIROVICH Qatnashmadi
66 QADAMBAYEV IBRATBEK IZZAT O'G'LI Qatnashmadi
67 JUMANAZAROV SHOVVOZ SULTONBOY O'G'LI Qatnashmadi
68 JUMANIYOZOV DAVRONBEK KARIMOVICH Qatnashmadi
69 BOTIROV ILYOSBEK AKRAMBOY O'G'LI Qatnashmadi
70 XUDOYBERGANOV SHOHZOD AZAMAT O'G'LI Qatnashmadi
71 SOBIROV ILYOS YO'LDOSHOVICH Qatnashmadi
72 ISMAILOVA MUBORAK SADULLAYEVNA Qatnashmadi
73 BAXTIYOROV SIROJ HAMDAM O'G'LI Qatnashmadi
74 ABDIRIMOV DOSTON SHUHRAT O'G'LI Qatnashmadi
75 JUMANIYAZOV ATANAZAR MAXMUDOVICH Qatnashmadi
76 RO'ZMETOV ALISHER BAXROM O'G'LI Qatnashmadi
77 KURBANOV ABBOS XUDAYNAZAROVICH Qatnashmadi
78 YUSUPBOYEV SARVAR OYBEKOVICH Qatnashmadi
79 SAPARBAYEV NAVRUZ QURYAZ O'G'LI Qatnashmadi
80 YUSUPOVA SURAYYO SHONAZAR QIZI Qatnashmadi
81 IBRAGIMOVA ZUMRAD BAXRAMOVNA Qatnashmadi
82 QUCHQOROV QURANBOY XASANBOYEVICH Qatnashmadi
83 XUSAINOVA SHOIRA KAXRAMON QIZI Chetlatilgan
84 TURDIYEVA LAYLO O'KTAMOVNA Chetlatilgan

Mutaxassislik fani bo'yicha

  1. Axborot xavfsizligi (tasdiqlangan) [PDF]
  2. Kompyuter Injiniringi (tasdiqlangan) [PDF]
  3. Telekommunikatsiya injiniringi (tasdiqlangan) [PDF]