info@ubtuit.uz
(0362) 224 61 37

Filialda “Eng faol tezkor dasturchi” tanlovi o'tkazildi

admin | 23-12-2017 | 137

 

Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filialida 17-18 dekabr sanasida  “Eng faol tezkor dasturchi” tanlovi talaba – yoshlar o’rtasida o’tkazildi. Tanlovning kengash a’zolari O’zbekiston yoshlar ittifoqi filial boshlang’ich tashkiloti yetakchisi O’.Matyaqubov, “Dasturiy injiniring” kafedrasi o’qituvchisi  U.Hasanov, “Dasturiy injiniring” kafedrasi o’qituvchisi  J.Karimov, filial O’zbekiston yoshlar ittifoqi boshlang’ich tashkiloti “Tashabbus va yoshlar tadbirkorligi” yo’nalishi sardori E.Palvanovlardan iborat.

15 dekabr sanasida tanlovningbirinchi bosqichi o’tkazildi va Tanlovda quyidagi filialimiz talabalari o’zaro  kuch sinashdilar.

 

  1. Fayzixanov 914-17 guruh talabasi
  2. Sharipov 943-17 guruh talabasi
  3. Boltaboyev 943-17 guruh talabasi
  4. Matchonov 943-17 guruh talabasi
  5. Atajanov 943-17 guruh talabasi
  6. Hurjanov 943-17 guruh talabasi
  7. Azzadov 933-17 guruh talabasi
  8. Rustamov 952-17 guruh talabasi
  9. Boltaboyeva 921-17 guruh talabasi
  10. Gulmirzaev     921-17 guruh talabasi
  11. Orinov 931-17 guruh talabasi
  12. Davletov         913-17 guruh talabasi
  13. Rahimberganov 913-17 guruh talabasi
  14. Maxmurod 913-17 guruh talabasi
  15. Xudayberganov 913-17 guruh talabasi
  16. Yuldashev 913-17 guruh talabasi
  17. Qalandarov 941-17 guruh talabasi
  18. Orinov 941-17 guruh talabasi
  19. Sadullaev 942-17 guruh talabasi
  20. Atamuratov  942-17 guruh talabasi
  21. Razzaqov 942-17 guruh talabasi
  22. Razzaqberdiev 942-17 guruh talabasi
  23. Bobojanov 942-17 guruh talabasi

24     Sh.Satimov  942-17 guruh talabasi                   

25     A.Abdullaev 911-17 guruh talabasi

26     Y.Raximova 911-17 guruh talabasi

27     D.Polvanov 911-17 guruh talabasi          

28     N.Abduqodirov 932-17 guruh talabasi

29     B.Rustamov 932-17 guruh talabasi

30     X.Rajapov 931-17 guruh talabasi

31     Sh.Xudayberganov 931-17 guruh talabasi

 

            18 dekabr sanasida tanlovning ikkinchi bosqichi o’tkazildi va uch nafar g’olib kengash a’zolari tomonidan aniqlandi.

  1. Sadullaev 942-17 guruh talabasi
  2. Razzaqov 942-17 guruh talabasi
  3. Abdullaev 911-17 guruh talabasi

Filial rahbaryati va O’zbekiston yoshlar ittifoqining qaroriga binoan g’oliblar, fililada 27 dekabr sanasida o’tkazildigan “Yangi yil” tadbirida taqdirlanadilar.