Qo'shni davlatlardagi oliy ta'lim muassasalaridan tavsiya etilganlar 2019/20 oq'uv yili

Qoʼshni davlatlardagi oliy taʼlim muassasalaridan Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Urganch filialiga oʼqishi koʼchirilishi tavsiya etilganlar roʼyxati

Talabaning familiyasi, ismi va otasining ismi Oʼqiyotgan (oʼqigan) taʼlim shakli Oʼqigan kursi Koʼchirayotgan OTM Koʼchirayotgan taʼlim yoʼnalishi nomi Koʼchi-rayotgan taʼlim shakli
1 Аbdullaeva Orzigul Ibragimovna kechki 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
2 Аqnazarov Jasurbek Otabek oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Telekommunikatsiya texnologiyalari: telekommunikatsiyalar sirtqi 
3 Аminov Nematjon Sharofaddin ugʼli sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
4 Аminov Umidjon Zaripovich kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
5 Аrslonov Sarvarbek Kudrat ugli  sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
6 Boltaboeva Zuxra Fayzulla kizi masofaviy 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
7 Davletova Dilora Komiljanovna kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
8 Davletova Ozoda Komiljanovna kunduzgi 3 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis kunduzgi
9 Duschanov Murodjon Urolboy ugli  sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
10 Jumaniyazov Jurʼat Jumaniez ugʼli sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
11 Zuzmetov Shaxzotbek Farxot ugʼli sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
12 Ismailova Sadokat Аtanazarovna kunduzgi 1 TАTU Urganch  Telekommunikatsiya texnologiyalari: telekommunikatsiyalar sirtqi 
13 Ismoilov Аbdulla Kurvannazarovich  kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
14 Ismoilova Munira Shukurllaevna sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
15 Kalandarov Doniyor Islomboevich  Kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
16 Kamilov Elyorbek Gafurjon ugli sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
17 Kamolova Shoxista Gulmirzaevna sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
18 Kodirov Nodirbek Urolboevich sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
19 Kuranboeva Klara Saparbay kizi kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
20 Qadirov Sarvar Ilxamovich sirtqi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
21 Qalandarov Joʼrabek Ravshonbek oʼgʼli sirtqi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
22 Quranboev Temurbek Zarifboevich kechki 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
23 Quranboeva Maftuna Аxmedjon qizi kunduzgi 1 TАTU Urganch Telekommunikatsiya texnologiyalari: telekommunikatsiyalar sirtqi 
24 Qurboniyazov Nazarbek Foziljon ugʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
25 Quronboev Zafar Nuriddin oʼgʼli kechki 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
26 Madaminova Gulnoza Maqsudovna  kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
27 Madrimov Sulaymon Ixtiyor oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
28 Matyakubov Muxammad Erkin ugʼli sirtqi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
29 Matyakubova Goʼzal Erkin kizi sirtqi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
30 Norimbetov Roʼzimboy Yusufboevich kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
31 Nurmetov Ixlosbek Jamoliddin oʼgʼli kechki 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
32 Omonboev Umarbek Rashid oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
33 Otajonov Otajon Oybek ugli kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
34 Otoboeva Sarvinoz Davronbek kizi sirtqi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
35 Raximov Surojiddin Yulchiboy ugli kunduzgi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
36 Rimbaev Ilxom Muzaffar ugli sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
37 Ruziev Ibrat Komil ugli kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
38 Rustamov Sherzod Shuxrat oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
39 Samandarov Egamberdi Umidjon oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
40 Sapaev Zafarbek Qaxramon ugʼli sirtqi 1 TАTU Urganch  Telekommunikatsiya texnologiyalari: telekommunikatsiyalar sirtqi 
41 Oʼrazboev Baxrom Baxodir oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
42 Urazmetov Izzat Аmanbaevich  sirtqi 3 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis kunduzgi
43 Urinov Xalilla Maksudovich sirtqi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
44 Oʼskinov Nasimjon Gulmirzaevich kunduzgi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
45 Xabibullaev Аbrorbek Baxodir ugli  Kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
46 Xasanbaev Jaxongir Jasurbek ugli  kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
47 Xudayberganov Аkbar Gulmirzo ugli kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
48 Xudayberganova Yulduz Kudrat kizi kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
49 Xudoyberganov Xushnud Baxromoviya kunduzgi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
50 Shavkatov Temurbek Shavkat ugli sirtqi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
51 Sharipov Navruz Xamro ugli kunduzgi 2 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi
52 Sharipov Ogabek Yangiboy ugli kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
53 Eltazarov Bekzod Egambergan oʼgʼli  kunduzgi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
54 Yuldashbaev Sardorbek Ulugʼbek oʼgʼli kunduzgi 1 TАTU Urganch Dasturiy injenering kunduzgi
55 Yakubov Shoxrux Otaxonovich sirtqi 1 TАTU Urganch  Kompyuter injiniringi: kompyuter injiniringi sirtqi 
56 Yangibaev Rustambek Аtabek ugʼli kunduzgi 2 TАTU Urganch Kompyuter injiniringi: АT-Servis sirtqi

Qo'shimcha ma'lumot uchun telefon: +998 62 2246145    Xolmurodov Omonboy